Інформація про донорів icon

Інформація про донорівНазваІнформація про донорів
Дата конвертації31.12.2012
Розмір128.92 Kb.
ТипІнформація
джерело

Благодійний Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України»

в рамках Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні»

оголошує відкритий конкурс проектів з надання послуг соціального супроводу пацієнтам виправних закладів, хворим на туберкульоз


Інформація про донорів


Конкурс проводиться в рамках програми «Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу», що впроваджується для виконання угоди про надання гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.


Інформація про організатора конкурсу


БФ «Розвиток України» (надалі – «Організатор конкурсу») – це благодійна організація, місією якої є працювати для людей, усуваючи причини актуальних суспільних проблем; впроваджувати кращий досвід, накопичений в Україні та за кордоном, та/або створюючи унікальні системні рішення; і домагаючись максимального результату для благоотримувачів кожним своїм проектом та дією, а також впровадження досвіду Фонду у реалізації різноманітних проектів в галузі охорони здоров’я.


^ Обґрунтування конкурсу

Епідситуація в тюрмах

У 2007 р. на активну форму туберкульозу у кримінально – виконавчій службі захворіло 3085 осіб, з них: вперше встановлено діагноз активної форми туберкульозу – 1912 особам, рецидив туберкульозу - 1173 особам.

Показник захворюваності на активну форму туберкульозу у 2007 р. знизився на 32,4% і склав 2023,1 на 100 тис., (2006 р. - 2995,1 на 100 тис.). У слідчих ізоляторах показник захворюваності на туберкульоз із вперше встановленим діагнозом у 2007 р. складав 2043,2 на 100 тис., на рецидив туберкульозу - 1550,1 на 100 тис. (2006 р. - 3543,3 на 100 тис. та 2921,1 на 100 тис., відповідно). Найвищий показник захворюваності на активну форму туберкульозу у 2007 р. зареєстровано у слідчих ізоляторах Дніпропетровської – 4818,6 на 100 тис., Донецької – 4839,7 на 100 тис., Житомирської – 3951,9 на 100 тис., Луганської – 8284,3 на 100 тис., Миколаївської – 8206,7 на 100 тис., Харківської – 4452,1 на 100 тис., Хмельницької - 5807,6 на 100 тис., Чернігівської - 5321,5 на 100 тис. областей.

В 2007 р. 2577 (1,9%) судових рішень виконувалося у відношенні засуджених, які мали небезпечні захворювання, з них: 1880 хворих на туберкульоз, 485 – ВІЛ-інфіковані.


^ Загальні умови участі у конкурсі


До участі у конкурсі запрошуються українські організації, які:

 1. Є офіційно зареєстрованими, мають статус неприбуткових.

 2. Мають відповідний досвід роботи у сфері надання соціальних послуг в установах виконання покарань, бажано, хворим на туберкульоз.

 3. Впроваджують проекти з догляду та підтримки або профілактики в установах виконання покарань в рамках 6 раунду ГФ або за рахунок інших донорів.^ Мета та предмет конкурсу


Предметом конкурсу є проектна пропозиція, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.

Метою конкурсу є підтримка проектів з соціального супроводу осіб, хворих на туберкульоз, які звільняються із виправних центрів та слідчих ізоляторів, які перебувають у виправних центрах; допомога в отриманні адекватного лікування в закладах громадського сектору з забезпечення безперервності лікування.

Усі проекти повинні бути спрямовані на досягнення основного очікуваного результату, а саме – особи, хворі на туберкульоз, які звільняються із виправних центрів та слідчих ізоляторів, які утримуються у виправних центрах мають отримати послуги соціального супроводу та продовжити лікування в протитуберкульозних закладах МОЗ. Метою супроводу має стати профілактика відриву від лікування та організація безперервного диспансерного спостереження в установах МОЗ.

До організації роботи мають бути залучені спеціалісти (медичні, соціальні працівники) слідчих ізоляторів, виправних центрів, та кримінально – виконавчої інспекції та спеціалісти лікувальних установ МОЗ.

При підготовці проектної пропозиції слід використовувати форму проектної пропозиції, форму робочого плану, форму бюджету та таблицю індикаторів, які додаються до цього оголошення. Для заповнення цих форм прохання користуватись інструкцією.


^ Завдання проекту:

Зниження відриву від лікування туберкульозу серед хворих на туберкульоз, які звільняються із виправних центрів та слідчих ізоляторів, які утримуються в виправних центрах, участь в розробці стандартів соціального супроводу осіб хворих на туберкульоз, звільнених із виправних центрів, слідчих ізоляторів та утримуються в виправних центрах (за результатами впровадження проекту ).

Цільова група:


Цільовою групою є пацієнти, хворі на туберкульоз:

 • які знаходяться в виправних центрах ДПтС;

 • які звільняються з виправних центрів ДПтС;

 • які звільняються зі слідчих ізоляторів ДПтС.

Всі клієнти проектів повинні надати поінформовану згоду на участь у проекті.


Проектна пропозиція має включати наступні види діяльності:

 • робота з пацієнтами на етапі підготовки до звільнення з метою їх мотивації до подальшого лікування, визначення шляхів забезпечення подальшого лікування, визначення соціальних потреб клієнтів та шляхів їх задоволення (клієнт має отримати від організації комплексну підтримку: медичну, соціальну, психологічну, юридичну);

 • встановлення контакту з медичними та соціальними працівниками/психологами установи з метою забезпечення пацієнта інформаційними матеріалами та отримання інформації щодо строків звільнення, соціальних потреб, подальшого направлення та необхідності супроводу;

 • активізація роботи державних структур і, як наслідок, медичних закладів для транспортування та лікування тих, хто звільняється з місць позбавлення волі, насамперед залучення місцевої протитуберкульозної установи до транспортування хворих з бактеріовиділенням від місця ув’язнення до місця подальшого лікування;

 • мотиваційна та соціальна підтримка, адміністративна допомога, а також забезпечення зв’язку з «приймаючою» протитуберкульозною службою та безпосереднім лікарем, супровід хворих, до місця подальшого лікування, в тому числі амбулаторного, надання їм подальшої соціальної підтримки;

 • встановлення контакту з медичними закладами та соціальними працівниками з інших міст, куди планують повертатися хворі на ТБ після звільнення, налагодження супроводу хворого від місця прибуття (наприклад, вокзал) до лікувальної установи (дозволяється включати до бюджету проекту гонорари спеціалістам, залученим до процесу переадресації між містами).^ Ключовий показник з охоплення за проектом (мін. кількість клієнтів, яку має охопити одна НУО):

Індикатор

Квартал III

(липень-вересень 2012р.)

Квартал IV (жовтень–грудень 2012р.)

Кількість хворих на туберкульоз, охоплених послугами з соціального супроводу, які продовжили лікування* після звільнення з виправних центрівКількість хворих на туберкульоз, охоплених послугами з соціального супроводу, які продовжили лікування* після звільнення з СІКількість хворих на туберкульоз, які направлені на лікування в протитуберкульозні заклади під час відбування покарання у виправних центрахпоказник не кумулятивний (за період)!

*продовжили лікування = стали на облік в протитуберкульозному закладі

^ Вимоги за проектним напрямом:

1. Контакт із цільовою групою проекту та розуміння підходів щодо впровадження соціального супроводу серед осіб, які перебувають та звільняються з установ ДПтС (СІ та виправних центрів).

2. Діяльність проекту повинна бути безпосередньо спрямована на створення системи соціального супроводу хворих на туберкульоз, які знаходяться у виправних центрах, звільняються з СІ та виправних центрів, профілактику відриву від лікування.

3. Наявність листа підтримки з Пенітенціарної служби України з реалізації вищезазначеного проекту.

4. Наявність типової угоди про співпрацю з регіональним управлінням та протитуберкульозним закладом.

5. Наявність ключового персоналу для виконання діяльності за проектом.

6. На позиції ключового персоналу не можуть бути залучені ВІЛ – позитивні співробітники з огляду на високий ризик інфікування туберкульозом.


^ Бюджет проектної пропозиції

Бюджет за напрямом має бути реалістичним та орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту та не перевищувати 240000 грн. (сума може коливатися у відповідності до курсової різниці на день підписання угоди про надання гранту).


^ Можливі обмеження на участь в конкурсі та перевага учасникам

 • За інших рівних умов, перевага буде віддана проектним пропозиціям, які будуть виконуватись як компліментарні до проектів з догляду та підтримки в виправних закладах або профілактики і, які фінансуються ВБФ «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

 • До участі в конкурсі запрошуються організації з усіх регіонів України. В межах конкурсу буде підтримано по одній НУО з 3 областей України, або одна НУО, яка надасть мережевий проект.

 • Бажано, щоб НУО, мали досвід втілення проектів з соціального супроводу хворих на туберкульоз в установах виконання покарань та / або були залучені до реалізації проекту догляду та підтримки хворих на туберкульоз (ВІЛ/ТБ) в рамках 6-го чи 10 раунду Глобального фонду.


^ Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі

Для участі в конкурсі організація має надати:

 1. Реєстр з переліком усіх документів, які подаються на конкурс.

 2. Проектну заявку, робочий план, бюджет і таблицю індикаторів (кожен документ на електронному носії (CD диск) та у 3-х примірниках українською, або російською мовою: два оригінали, завірені печаткою та підписом керівника організації) - форми додаються до оголошення.

 3. Копії свідоцтва про реєстрацію, статуту і Рішення про включення організації до Реєстру неприбуткових організацій (установ) – кожного 1 копія.

 4. Підписані угоди про співпрацю з відповідними державними установами та організаціями – згідно з вимогами напряму діяльності – кожної 1 копія.

 5. Копія угоди про оренду приміщення – 1 копія.

 6. Усі необхідні інші додатки, зазначені у формі проектної пропозиції та вимогах за окремими напрямами діяльності.

 7. За бажанням: Матеріали, які характеризують діяльність вашої організації (аналітичні звіти, фінансові звіти, статті, брошури, публікації про вашу організацію в пресі). Оберіть найважливіші документи (будь ласка, надсилайте не більше 4-х зразків).


^ Критерії участі в конкурсі:

Юридичні:

До участі у конкурсі допускаються учасники, які відповідають наступним вимогам:

 • Є дієздатною юридичною особою відповідно чинного законодавства України, яка не перебуває в процесі або під загрозою визнання неплатоспроможною та/або ліквідації;

 • Має необхідний обсяг правоздатності та дієздатності для того, щоб: а) самостійно здійснювати всі права власника щодо належного їм майна; б) виконувати запропонований проект у повному обсязі; та в) укласти договір з Організатором конкурсу;

 • Є неприбутковою організацією відповідно до статті 157 Податкового кодексу України

^ Програмні критерії:

 • Організація, яка подає запит на участь у конкурсі, має документально довести спроможність щодо виконання проекту відповідно до умов за напрямом, за якими подається проектна пропозиція (умови див. у типовому проекті з соціального супроводу хворих на туберкульоз, які знаходяться або звільняються з установ виконання покарань).

^ Визначення проектів-переможців конкурсу


Відбір Суб-реципієнта відбувається згідно процедур Організатора конкурсу. Технічний комітет з розгляду проектних пропозицій (далі ТКРП) проводить оцінку кожної проектної пропозиції та надає рекомендації Організатору щодо вибору проектної пропозиції, яка відповідає встановленим критеріям. Проектна пропозиція може бути підтримана за певних умов та рекомендацій, які формуються ТКРП та погоджуються Організатором конкурсу. Рекомендації надаються Організатору конкурсу, який приймає остаточне рішення щодо переможця конкурсу. Організатор залишає за собою право змінювати обсяг діяльності за проектною пропозицією, а відповідно і суму, запитувану заявниками, на основі рекомендацій, винесених ТКРП. Відповідальність організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу. Винагородою конкурсу є право на укладення договору з Організатором конкурсу, після оцінки Організатором конкурсу потенціалу такого переможця та врахування рекомендацій ТКРП та оцінки в договорі. Умови такого договору повинні відповідати Стандартним умовам Організатора конкурсу – додаються до оголошення.


^ Пояснювальна інформація:


 • Період діяльності – з 01 липня 2012 року по 31 грудня 2012 року.

 • При підготовці проектної пропозиції користуйтеся, будь ласка, офіційною інформацією Державної пенітенціарної служби та регіональних управлінь пенітенціарної служби.

 • Останній термін подання проектних заявок – 26 червня 2012 року. Реєстрація проектних заявок завершується о 16.00 годині.

 • Проектні заявки, які надійшли пізніше зазначеного терміну та не в повному обсязі, реєструватися та розглядатися не будуть!

 • Проектна пропозиція має бути надіслана кур’єрською поштою у паперовому варіанті українською або російською мовою у 3 примірниках із підписами та печаткою за адресою:

м. Київ, вул. Іллінська , 8, Благодійний Фонд «Розвиток України» з поміткою «ТБ Конкурс 2012»

 • Причини відмови у підтримці проекту не повідомляються;

 • Відкриття конвертів з заявками буде відбуватися 26 червня 2012 р. о 16.00 за адресою: вул. Іллінська 8, м. Київ, Україна, Благодійний Фонд «Розвиток України», відділ діагностики та лікування. Всі учасники конкурсу запрошуються на відкриття конвертів.

 • За додатковими консультаціями звертайтесь в офіс БФ „Розвиток України»

 • Контактна особа: Кожан Наталія, керівник відділу діагностики та лікування (044) 502 52 345, nkozhan@fdu.org.ua

 • Підбиття підсумків конкурсу буде відбуватися за адресою: вул. Іллінська 8, м. Київ, Україна, БФ «Розвиток України», відділ діагностики та лікування 27 червня 2012 р. Про результати конкурсу учасників повідомлять письмово.Інші умови:

До участі у конкурсі допускаються лише проектні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданих пропозицій умовам конкурсу Організатор конкурсу визначає на власний розсуд.

Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу, без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору конкурсу. Якщо учасник конкурсу протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на матеріалів та документів, вважається, що Організатор має право володіння ними.

У результаті оцінки проектних пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення угоди з Організатором конкурсу на умовах викладених у проектній пропозиції учасника з урахуванням зауважень конкурсної комісії та Організатора конкурсу.

Участю у конкурсі учасники гарантують, що при поданні в складі проектної пропозиції будь-яких персональних даних про фізичних осіб, такі особи надали згоду на обробку своїх персональних даних, наданих в складі проектної пропозиції, Організатором конкурсу з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про благодійність та благодійні організації», інших нормативно-правових актів України, Статуту, інших локальних актів Організатору конкурсу, та підтверджують, що такі особи повідомлені про включення цієї інформації до бази персональних даних контрагентів Організатора конкурсу з вказаною метою та їхні права згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (проектна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у конкурсі (поданням проектної пропозиції) учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

Зважаючи на необхідність узгодження робочого плану за Програмою Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, окремі види діяльності за напрямом, можуть бути змінені.

Участю у конкурсі учасник підтверджує, що він ознайомлений з принципами та вимогами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією до потенційних та чинних постачальників товарів (робіт, послуг) та набувачів грантів, а також їх представників, викладеними у Кодексі поведінки для постачальників, який знаходиться у вільному доступі на веб-сайті Організатора конкурсу,а також на веб-сайті Глобального фонду (http://www.theglobalfund.org/documents/corporate/Corporate_CodeOfConductForSuppliers_Policy_en/), і зобов’язується їх дотримуватись.


Бажаємо Вам успіху!


Схожі:

Інформація про донорів iconДозвіл на проведення первинного медичного обстеження реципієнта та потенційного донора/донорів
П.І. Б. реципієнта, рік народження) та потенційного донора/донорів (П.І. Б. донора/донорів, рік народження) від, 20 року, дозволяю,...
Інформація про донорів iconІнформація про донорів
«Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики...
Інформація про донорів iconПлан роботи управління охорони здоров’я комсомольської міської ради на березень 2013 року
Про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по місту Комсомольську у 2009 році
Інформація про донорів iconПлан роботи управління охорони здоров’я комсомольської міської ради на лютий 2013 року
Про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по місту Комсомольську у 2009 році
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Інформація про донорів iconІнформація Зміна до Річної інформації Вступ Розділ I. Резюме річної інформації Розділ IІ. Фактори ризику Розділ IІІ. Основні відомості про емітента Розділ IV. Інформація про господарську діяльність емітента
Розділ VІІІ. Інформація про винагороду членам наглядової ради І виконавчого органу
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©razom.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи