Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів icon

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзівНазваБажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів
Дата конвертації24.10.2014
Розмір237.68 Kb.
ТипДокументи
джерело

Вітаємо!

Перечинська міська рада щиро вітає із Днем народження заступника голови обласної держадміністрації Івана Івановича Качура.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

Добром і радістю нехай благословляє Вас Бог на многії літа!
***

Колектив апарату Перечинської міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають із Днем народження депутата Перечинської міської ради 4-5 скликань Бориса Євгеновича Пожайрибка.

Бажаємо Вам здоров'я, щастя, успіхів та натхнення у справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов'ю та розумінням, а колеги - повагою.

***

Колектив апарату Перечинської міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають із Днем народження спеціаліста I категорії , землеупорядника Перечинської міської ради Роберта Фомовича Білинця та в. о. редактора газети «Перечинська тема» Мирославу Василівну Головнич.

Хай кожен день ясніє небом чистим, світанки сяють,скупані в росі. У серці радість розквіта іскриста, і мрії хай збуваються усі.
***

Колектив апарату Перечинської міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають із Днем народження ветерана праці, Почесного громадянина міста Перечин 2004 року – Нору Василівну Гаваші.
Хай у житті Вашім завжди буде літо,
А якщо осінь, то тільки золота.
Нехай у гості їдуть завжди діти,
Хай сміх і радість на подвір'ї не стиха!
Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров'я,
Проміння сонячне торкає за вуста.
Хай діти і онуки зігріють Вас любов'ю,
Бажаєм довгого й щасливого життя!

***

Колектив апарату Перечинської міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають із Днем народження старожилів міста:

Миколу Васильовича Сидоренко, Аркадія Вікторовича Ястржемського, Ганну Юріївну Крайник та Ганну Юріївну Либак.
***

Хай доля намітить ще років багато,
Відпустить здоровя, щастя, й добра.
Хай повниться ласкою рідная хата
І багато в ній буде людського тепла.

***

Колектив апарату Перечинської міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають із відзначенням ювілейної дати – 75 річчям Валентину Степанівну Чечура.

Хай щастя панує у вашому домі,

І радість у ньому живе,

Здоров’я міцного і щирої долі,

Хай Бог посилає і Вас береже!

Головне – мати ціль

Не даремно говорять: «Роби добро – і тобі буде добре!». Цієї важливої істини дотримується і приватний підприємець Іван Когут, який проживає у Великому Березному. Івана Юрійовича, завдяки його людяності і небайдужості у допомозі іншим, добре знають у Перечинському районі і, зокрема, в Перечині.

Аби розпочати власну справу, необхідно взяти хороший початок. Але перші кроки завжди робити не легко. І все одно, варто лише постаратись, виявити бажання, – і обов’язково досягнемо реальних успіхів.

До своєї мети Іван Юрійович, можна сказати, йшов із дитинства, йшов наполегливо, докладаючи усіх зусиль. Із його слів, уже у 8 років йому довелося важко працювати. У сім’ї він був за старшого, виховувався із сестрою Марією. Вихованням займалася мати, оскільки росли без батька.

Іван Юрійович – людина відверта і ввічлива, завжди відгукується на допомогу, і за це його поважають. Свій бізнес розпочинав у 1998 році у Великому Березному. На цей час йому підпорядковано ряд магазинів хлібобулочних і кондитерських виробів марки «Колос». Завдяки наполегливій праці, торгівельна діяльність пана Івана розвинулась і на Перечинщині та в Ужгороді.

-Розвиток бізнесу потребує часу і терпіння, а головне – оптимального фінансування. -Із цим у наш час доволі не просто, як відзначає пан Іван.

У торгівельній справі Івану Юрійовичу допомагає дружина Мар’яна, також підприємець. Разом із дружиною трудяться, не покладаючи рук, задовільняючи потреби клієнтів. Їхні старання виправдовуються.

Із особливою повагою і толерантністю Іван Когут відноситься до працівників, намагається розширювати робочі місця, дбає про підвищення якості продукції, адже розуміє, що усе потрібно робити із совістю.

Упродовж багатьох років Іван Когут займається важливою спонсорською діяльністю у місті Перечин. Особливо, напередодні свят, Іван Юрійович допомагає у забезпеченні продукцією вихованців Перечинської школи-інтернату, місцевих ДНЗ «Теремка і «Веселки». Надіється і у подальшому допомагати перечинцям у вирішенні тих чи інших ситуацій, навіть у фінансових.

Іван Юрійович поправу гордиться рідною сім’єю. Із дружиною виховали дочку Олександру – навчається в УжНУ за спеціальністю облік і аудит.

У пана Івана ще багато мрій, котрі він сподівається реалізувати найближчим часом. – Але не все одразу, – каже Іван Юрійович. – Головне – мати ціль і надіятись на краще.

Мирослава ГОЛОВНИЧ.Проблема ромів
Завалився міст

Майже тиждень, як у ромському мікрорайоні міста Перечин трапилася доволі прикра ситуація. Жителі вул. Толстого і Цегельна опинилися у безвиході через аварійний стан мосту, який знаходиться на їх території. Він завалився, як зауважують роми, під вагою вантажівки, яка нещодавно переїжджала через нього. Міст уже доволі старий, отож і не багато було потрібно, аби він розколовся.

Проблему, яка виникла у ромському мікрорайоні, вивчала на місці комісія міської ради на чолі із Мирославою Гуранич.

Під час зустрічі зх. представниками ромської громади, міський голова Мирослава Гуранич запропонувала жителям вулиці Цегельна провести упорядкування території, де вони проживають. У середу і четвер роми зібрались і очистили від сміття і бруду свій мікрорайон. Опісля, КП «Комунальник» надав допомогу у вивозі твердих побутових відходів.

P.S. Оперативно реагуючи на проблему, аварійний міст, який знаходиться на території вулиці Цегельна, було відремонтовано зусиллями міської ради і КП «Комунальник». Не обійшлося і без допомоги керівника лісо-хімічного заводу Володимира Мальцева, який забезпечив необхідною технікою у проведенні ремонтних робіт.

^ Наразі, на території ромів встановлено сучасні контейнери для сміття, ємкістю 1,2 м3.

Залишається не вирішеним ще одне питання, у зв’язку зі збільшенням чисельності представників ромської громади. Барон Ігнац Терпак звернувся до міської ради із проханням щодо розширення території мікрорайону.Коментарі до публікації статті

«Чи буде нарешті стабільність?»

в газеті «Народне слово»

10 серпня 2013 року, в газеті «Народне слово», № 31 (7414) було надруковано статтю «Чи буде нарешті стабільність?», в якій інформується щодо проведення, чергової сесії міської ради, 12 вересня 2013 року, в приміщенні районного будинку культури, за листом-поданням дванадцяти депутатів групи.

Повідомляємо Вас, що станом на 13 серпня цього року, лист депутатської групи «Від стабільності до добробуту» про проведення чергової сесії та перелік питань порядку денного в Перечинській міській раді – відсутні.

Виходячи з вищенаведеного, доводиться констатувати, що газета «Народне слово», в черговий раз, друкує неправдиву інформацію депутатської групи «Від стабільності до добробуту», чим вводить в оману читачів засобу масової інформації органів районної влади.

Відповідно до вимог ч.4, 6, 8 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», по перше, сесія ради скликається міським головою, в разі його відсутності – секретарем ради, а не депутатами міської ради; по-друге, рішення про скликання сесії доводиться до відома депутатів і населення, не пізніше як за 10 днів, із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачаються винести на розгляд ради.

^ ШАНОВНІ ПЕРЕЧИНЦІ!

Доводимо до Вашого відома, що чергову 8 сесію міської ради 6 скликання, буде повторно скликано в строки, визначені чинним законодавством, про що буде повідомлено, відповідно до вимог статей 42, 46, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.27, 30, 31 розділу 5 Регламенту роботи Перечинської міської ради 6 скликання.

Звертаємось до керівництва районної ради та райдержадміністрації, редактора газети «Народне слово», в наступному номері періодичного видання, спростувати дану інформацію, а в майбутньому – друкуючи будь-яку інформацію щодо діяльності міської ради – перевіряти її достовірність.

^ В. о. міського голови Ю.М.Мадяр.

«Кращі з кращих-2013»
Продовжуємо знайомити вас із учасниками конкурсу «Кращі з кращих» у 2013 році, переможцями у номінаціях: «Кращий працівник культури» - Миколою Годованим, «Спортивна гордість Перечина» - учителем фізкультури Перечинської ЗОШ I-III ст. Василем Керецманом, та переможцем у номінації «Меценат року» - приватним підприємцем Іван Когут.
^ Душа, мов струна…

Життя, наче пісня, мелодія якої – то стук нашого серця. Людина, яка живе піснею, має надзвичайно тонку душу, вона сповнює інших добротою і щирістю.

У Перечині – люди щирі і співочі, тут розквітають і великі, і маленькі таланти. Велика заслуга у розвитку культурної спадщини міста і району, в цілому, працівників РБК. Саме тут, на сцені районного будинку культури, і засвітилися неабияким талантом наші перечинці – солісти: Ірина Білець, Тетяна Кречко, Анастасія Судакова, Мирослава Кухар, брати Олег та Микола Годовані.

У пісенному репертуарі відомого соліста Перечина – Миколи Годованого чимало пісень, у яких відтворено життя рідного міста, багато із них присвячені родині. Його пісні наповнені ніжністю і душевністю. Коли на сцені Микола Годований, у залі незвичайна і піднесена атмосфера.

Захоплюватись піснею Микола почав із 9 класу. Не легкий шлях у творчість прокладав самотужки і впевнено йшов до поставленої цілі. Нині, уже 15 років, як Микола Годований співає на сцені Перечина, радуючи присутніх незрівняним голосом та унікальним від Бога талантом.

Здобувши вищу освіту у Бердянську, працював у місцевому благодійному фонді «Центр громадських ініціатив». Невдовзі, вирішує спробувати свої зусилля у банківській справі. На цей час він є керівником Перечинського відділення ЗОД ВАТ «Райффайзен банк Аваль».

Та не лише у виконанні пісень зумів реалізувати свій творчий потенціал Микола Володимирович, а й не погано проявляв себе, як танцюрист. Виступав у народному колективі пісні і танцю «Зорянка». Неодноразово доводив свою танцювальну майстерність, виступаючи у Національному Палаці України.

Пісня для Миколи Володимировича є духовним еліксиром, тією важливою основою, котра додає наснаги і сповнює життєвих сил. Жодні святкування у нашому місті не відбуваються без участі цього талановитого співака. У свій час Микола Годований виступав і на весіллях. Авторами багатьох його пісень є відомі поети Закарпаття і композитори. Особливо, пан Микола завдячує своєму другу – Йосипу Чуприку, який із нагоди ювілею соліста і відзначення 15 річниці його творчості, поклав на музику слова пісні, котру було написано спеціально для ювіляра авторкою – Мар’яною Салай-Паш.

Цінним скарбом у житті Миколи Годованого є його родина. Тут усі творчі, співають і молодший брат – Олег, і дружина – Мирослава, і син – Миколка переймає досвід, виконуючи разом із батьком пісенні композиції.

^ Перечинці не є осторонь культурного розвитку у своєму місті, любов і шана до своїх традицій живе у серці кожного із них.

Важлива справа заради

спортивного розвитку Перечина

Спорт є важливою і невід’ємною складовою у житті людини. Фізичне виховання загартовує, сприяє моральній і духовній стійкості.

Пропагування здорового способу життя серед місцевого населення Перечина є одним із важливих завдань, які стоять і перед місцевою владою, і закладами освіти. Значна увага приділяється вихованню молоді і її подальшій реалізації у спортивному напрямку. Важливою діяльністю у вихованні учнівської молоді займається учитель фізкультури Василь Керецман.

Свою невтомну працю на ниві освіти і фізичного виховання молоді Перечина Василь Керецман розпочав у 1997році. Найперше, два роки працював у місцевій ДЮСШ, водночас, навчаючись по спеціальності у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Із 2005 року, опісля навчання у вузі, продовжує трудитися учителем фізичного виховання у Перечинській ЗОШ. Окрім того, працює і тренером дівочої гандбольної команди у ДЮСШ.

Василь Керецман – досвідчений працівник, майстер у своїй діяльності і хороший наставник. Упродовж 10 років зумів виховати не одне покоління гандболістів.

Неодноразово, під керівництвом досвідченого тренера, його вихованки брали участь у різноманітних змаганнях, олімпіадах із гандболу. Показували чудові результати, власне чим і доводили майстерну підготовку. Із неабиякою гордістю пан Василь розповідає про вихованок 1996 року народження – Тетяну Реган та Беату Фішер, обидві були срібними призерами. Відзначаючи одних із кращих, згадує Василь Керецман і вихованку 1994 року Альбіну Рогулич. Високими результатами, золотими і срібними медалями тішили Василя Керецмана його вихованки 1995 року народження.

Роки навчання у стінах Перечинській ДЮСШ не проходять безслідно. Деякі із вихованок пана Василя і надалі продовжують навчання у вищих спеціалізованих закладах у спортивному напрямку. Тренер, звісно, радіє за своїх учениць і пишається їхніми успіхами.

Добрим словом Василь Керецман згадує своїх наставників за період навчання у ДЮСШ – Петра Мегеша, Валерія Галигіна, які стали натхненниками для пана Василя у виборі його подальшої професії.

Активно вболіваючи за здоровий спосіб життя у місті Перечин, гартуючи молоде покоління у спортивному дусі, пан Василь робить одну із важливих і надзвичайно потрібних справ. На цей час він займається підготовкою дитячої гандбольної команди 2000-2001 років народження до участі в обласному чемпіонаті із гандболу серед ДЮСШ.
^ Головне – мати ціль

Не даремно говорять: «Роби добро – і тобі буде добре!». Цієї важливої істини дотримується і приватний підприємець Іван Когут, який проживає у Великому Березному. Івана Юрійовича, завдяки його людяності і небайдужості у допомозі іншим, добре знають у Перечинському районі і, зокрема, в Перечині.

Аби розпочати власну справу, необхідно взяти хороший початок. Але перші кроки завжди робити не легко. І все одно, варто лише постаратись, виявити бажання, – і обов’язково досягнемо реальних успіхів.

До своєї мети Іван Юрійович, можна сказати, йшов із дитинства, йшов наполегливо, докладаючи усіх зусиль. Із його слів, уже у 8 років йому довелося важко працювати. У сім’ї він був за старшого, виховувався із сестрою Марією. Вихованням займалася мати, оскільки росли без батька.

Іван Юрійович – людина відверта і ввічлива, завжди відгукується на допомогу, і за це його поважають. Свій бізнес розпочинав у 1998 році у Великому Березному. На цей час йому підпорядковано ряд магазинів хлібобулочних і кондитерських виробів марки «Колос». Завдяки наполегливій праці, торгівельна діяльність пана Івана розвинулась і на Перечинщині та в Ужгороді.

-Розвиток бізнесу потребує часу і терпіння, а головне – оптимального фінансування. -Із цим у наш час доволі не просто, як відзначає пан Іван.

У торгівельній справі Івану Юрійовичу допомагає дружина Мар’яна, також підприємець. Разом із дружиною трудяться, не покладаючи рук, задовільняючи потреби клієнтів. Їхні старання виправдовуються.

Із особливою повагою і толерантністю Іван Когут відноситься до працівників, намагається розширювати робочі місця, дбає про підвищення якості продукції, адже розуміє, що усе потрібно робити із совістю.

Упродовж багатьох років Іван Когут займається важливою спонсорською діяльністю у місті Перечин. Особливо, напередодні свят, Іван Юрійович допомагає у забезпеченні продукцією вихованців Перечинської школи-інтернату, місцевих ДНЗ «Теремка і «Веселки». Надіється і у подальшому допомагати перечинцям у вирішенні тих чи інших ситуацій, навіть у фінансових.

Іван Юрійович поправу гордиться рідною сім’єю. Із дружиною виховали дочку Олександру – навчається в УжНУ за спеціальністю облік і аудит.

У пана Івана ще багато мрій, котрі він сподівається реалізувати найближчим часом. – Але не все одразу, – каже Іван Юрійович. – Головне – мати ціль і надіятись на краще.

Мирослава ГОЛОВНИЧ

та Рената ЯЦКОВИЧ.


^ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИЙ ТУРНІР

11 серпня з ініціативи голови сільської ради Андрія Пастеляка та ПП Оксани Комінотто в селі Ворочево проходив любительський турнір з волейболу. На запрошення щодо участі у турнірі відгікнулося 6 команд з населених пунктів району: Новоселиця, Сімер, Перечин-Поташня, Перечин-Посьолок та Ворочево, яке представило дві команди до 30-ти і понад 40 років.

Значна кількість вболівальників цього виду спорту, зібрала всіх у Ворочеві, де була нагода поспілкуватися між собою, відпочити від буденної роботи. Глядачі насолоджувались кожною хвилиною гри. І ось грянули волейбольні баталії. Навколо сітки і м’яча кипіли спортивні страсті, йшла гостра наполеглива боротьба. Хитрі подачі, віртуозні прийоми м’яча і гарні атаки тримали глядачів в напруженні до останнього. Кожна команда прагнула здобути перемогу, перехитрити суперника і заволодіти м’ячем.

Таким чином, за результатами любительського турніру з волейболу, перемогу здобула команда села Сімер.

Спортивне дійство закінчилось… Сподіваємось, що проведення подібних спортивних свят для жителів Перечинщини триватиме і надалі. Дякуємо всім учасникам турніру за цікавий, повний азарту і боротьби волейбол.

Голова сільської ради Ворочева Андрій Пастеляк
Майстер своєї справи

Як багато можна сказати про професію будівельника! Почнемо із того, що будівельник – дуже давня професія, котра своїми коренями сягає в глибину сторіч. Історія будівельного мистецтва бере початок з найдавніших часів і нерозривно пов’язана з історією розвитку людського суспільства. Раніше будівельні організації користувалися великою популярністю. Одна із таких організацій діяла у Перечині, де працювали досвідчені майстри, інженери, які вносили неоціненний вклад у розширення інфраструктури міста. Із плином часу будівництво зазнало певних трансформацій. Кому, як не самим будівельникам, про це знати більше і краще.

Ми спілкувалися із майстром будівельної справи Валентиною Степанівною Чечурою. Народилась 14 серпня в с. Бергамаг – Західна Сибір.

-^ Пані Валентино, як ви стали будівельником?

- Це було зовсім несподівано, спонтанно.

- Де Ви здобули освіту?

-У 1958 році закінчила будівельний технікум залізничного транспорту і, опісля чого три з половиною роки працювала геодезистом, майстром у Алтайському краї, що на Сибірі. Після цього навчалася у Новосибірському інституті, тут опанувала курси з залізно дорожного транспорту.

- Які посади Ви займали?

- Працювала у великих організаціях, нагороджених Орденом Леніна. Займала керівні посади в технічному відділі. Із-за сімейних обставин змушена була піти у сільське будівництво в місті Муровцево, що на Сибірі.

- Чи не важко було Вам, як жінці, працювати на будівництві?

- Було важко, часом навіть дуже, але я б ніколи не відмовилась від усього цього.

- Розкажіть про свою діяльність у місті Перечин?

- З 1973 року ми із сімєю переїхали у Перечин. Тут працювала в організації сільського будівництва у плановиробничому відділі. У мене було багато роботи, доводилось працювати над оформленням планів, договорів, займатися підготовкою об’єктів до експлуатації будівництва. На той час у Перечині функціонували різні виробництва: цегельний завод, столярний цех, бетонний та арматурний цехи. Будівельні бригади налічували біля 300-350 чоловік. Наша організація збудувала будинок культури, будівлі районної ради та міліції, ряд житлових споруд. Керівниками будівельних проектів були: В. Ю. Гарагонич та М. Дюрендак.

Велику подяку хочу висловити людям, які доклали багато зусиль у розвитку будівельної галузі нашого міста – головному інженеру Івану Натурчаку, Михайлу Пузакуличу, бухгалтеру Магдалині Микович, начальнику управління сільсько-будівельного господарства у Перечині, прорабам – Михайлу Чура, Володимиру Кучменді та Івану Свадебі із села Сімер.

- Розкажіть про свою сім’ю? ? Чи переймає хтось з рідних Ваш досвід?

-Я задоволена своєю сімєю, у якій завжди є надійна підтримка і взаєморозуміння. Син Олег проживає у Тур’я-Реметі. Чоловік дочки Олени – Павло Готра збудував новий будинок. Внук Володимир вступив на відділення журналістики, а Богдан уже закінчив фізичний факультет в Ужгородському Національному Університеті.

- Валентино Степанівно, із Вами було дуже приємно спілкуватись. Бажаємо залишатися такою енергійною, доброзичливою і життєрадісною жінкою і бути хорошим прикладом для наслідування своїй родині.
^ Рената Яцкович

та Мирослава Головнич.

Маковія

14 серпня за новим стилем в народі святкують свято Маковія, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маковеїв. З цього дня розпочинається «спасівка» - піст, який триває два тижні. У цей день в церквах освячують воду, часник, квіти і мак.

На Маковія кожний мав букет квітів, в якому обов’язково мають бути присутні великі достиглі голівки маку. Такий букет називається «маковійчик» або «маковейка» і в ньому можуть бути і чорнобривці, і жоржини, і айстри, і гвоздики, і барвінок, а також різні трави (які в народі називають зіллям, зіллячком): васильки, м’ята, чебрець, любисток, петрові батоги, полин, деревій.

Перечинці до маковійного букета додають трави, васильки, часник, мед і воду. Колись вважали, що на Маковія треба обов’язково посвятити квіти, бо «від цього квітне господарство». Святити несли також вінок із квітів і колосків, посередині якого ставили свічечку.

Після освячення, маковійчика кладуть за образами, і він зберігатиметься там аж до весни, а деякими травами і маком будуть користуватися за необхідності, адже «освячене зело до всякої слабості здібне». Весною мак розсівають по городу, а сухі квіти на Благовіщення дівчата вплітають до своїх кіс – «щоб не випало з голови волосся».

Свято Маковія ще називають святом першого Спаса, медовим, яблучним Спасом, або Спасом на воді – Спасом водяним. Хворі пропасницею купалися в цей день у річці, бо вода на Маковея вважається цілющою. Освячена цього дня вода цінується не менше стрітенської і вважається надзвичайно корисною від усіх хвороб.

Мій двір – моя гордість і окраса!

Як мовиться: «Господаря видно по обійстю». У Перечині люди не лише талановиті, а уміють ґаздувати. Пересвідчитись у цьому ми мали нагоду під час невеличкого екскурсу вулицями найріднішого містечка. Нашу увагу привертали акуратно впорядковані дворики, естетично оформлені різноманітними декоративними фігурками.

Найперше ми завітали до обійстя Світлани Штелихи – вчителя початкових класів Перечинської школи-інтернату, яка проживає на вулиці Садовій, № 23.

Наше око полонило різнобарв’я квітів у саду пані Світлани, а особливо гортензії, про які нам і розповіла господиня.

- Гортензія – дивовижна за своєю красою рослина. Це досить високі і пишні чагарники із розкішним суцвіттям найрізноманітніших відтінків, - каже пані Світлана. Своєю магнетичною красою нікого не залишають байдужим і завжди притягують до себе захоплені погляди.

Ця квітка особливо широко використовується у ландшафтному дизайні.

По вулиці Шевченка ми не оминули зачаровуючої краси, яка видніла із двору Єлизавети Жук. Тут нас привітно зустрів молодий господар - Владислав (зять пані Єлизавети).

Обійстя прикрашають зелені насадження, різноманітні квіти. Усе це гармонійно поєднується із головною окрасою двору – басейном. Руку майстра видно одразу, бо над оформленням ландшафту працював сам архітектор, ким за спеціальністю і є пан Владислав.

Не змогли ми пройти і повз двір Володимира Дяченка, який проживає на тій самій вулиці. За фахом пан Володимир – історик, на цей час він уже на заслуженому відпочинку, захоплюється квітникарством. У його дворі – справжня естетика – і акуратно облаштована клумба із квітами, і декоративні звірі, і птахи.

Редакція газети «Перечинська тема» розпочинає фото-конкурс «Мій двір – моя гордість і окраса!». Чекаємо фото із короткою інформацією про озеленений куточок Вашого обійстя за адресою: perechin-rada.in.ua або звертайтесь до міської ради.
ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до Вашого відома, що з 01. 06. 2013 року Перечинська МДПІ проводить збір земельного податку по м. Перечин за 2013 рік.

^ Відповідно до чинного законодавства України, використання землі в Україні є платним.

Просимо всіх власників земельних ділянок та землекористувачів сплатити земельний податок за 2013 рік та розрахуватися з боргами за попередні роки до 29. 08. 2013 року.

Для отримання детальнішої інформації звертатися до Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, каб. 106.

До відома користувачів централізованого водопостачання м. Перечин.

^ У зв’язку з тривалим періодом засух та високих температур повітря, дебіт питної води в скважинах річки Уж різко понизився.

Враховуючи складну ситуацію, повідомляємо, що графік централізованої подачі води населенню, крім мікрорайону «Посьолок», змінено:

З понеділка по п’ятницю:

- з 4. 00 год. до 14.00 год;

-з 18.00 год. до 23.00 год.
Адміністрація КП «Комунальник».
Спортивне життя
Перемога за лідерами

«У здоровому тілі – здоровий дух!». Цей вислів підтримують і виправдовують мешканці Перечина, які ведуть активний спосіб життя у спортивному ритмі.

У неділю, на пляжному полі міста Перечин, в урочищі «Нижній шопок», відбулися цікаві змагання із пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли 6 команд: «Поташня», «Центр», «Штати», «Пошта-1», «Пошта-2», «Міляшково». Спортивний захід організував депутат міської ради, президент футбольної команди «Карпати» Ярослав Андрушек. Варто зауважити, з його ініціативи різноманітні спортивні змагання проводяться уже не вперше.

Погода сприяла у проведенні змагань. Підтримати свою команду і щиро поуболівати за гру прийшло багато охочих.

Спортивні змагання рясніли цікавими епізодами голових моментів. Кожна із команд була майстерно підготованою і рішуче налаштованою до перемоги. Турнір був у розпалі, тут вирували адреналін і хвиля емоцій.

У результаті матчу, лідирувала команда «Міляшково» і здобула 1 місце, друге місце отримали гравці команди «Пошта -2», а третє місце було присуджене команді «Пошта-1».

Дедалі частіше переконуємось у важливості проведення таких заходів, із метою заохочення місцевого населення до підтримки здорового способу життя. Наше здоров'я повинно бути на першому місці!
^ Шановні будівельники!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, унікальні спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте різноманітні шляхи заради покращення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного Перечина від усього серця бажаю Вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя Вашим сім’ям. Нехай Ваша праця приносить Вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.
З повагою, міський голова Мирослава Гуранич.


Розяснення щодо присвоєння

Почесного звання «Мати –героїня»

Почесне звання є державною нагородою України, якою відзначаються багатодітні матері, які народили і виховали до 8-річного віку п’ятьох і більше дітей. Присвоєння звання “Мати-героїня” провадиться Указом Президента України.

До присвоєння почесного звання “Мати-героїня” може бути представлена багатодітна матір, яка народила і виховала або виховує п’ятьох і більше дітей та забезпечує умови для їх зростання у сім’ї, створює сприятливі умови для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Почесне звання присвоюється за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України.

Висунення осіб до відзначення почесним званням України “Мати-героїня” здійснюється гласно, у трудових колективах підприємств, установ та організацій, громадських організаціях, творчих спілках, товариствах, об’єднаннях громадян, які є юридичними особами, незалежно від типу, форми власності та господарювання, а також органами місцевого самоврядування – сільськими, селищними радами та міськвиконкомами. Обговорення кандидатур проводиться на загальних зборах. За їх результатом готується нагородний лист, у якому зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про присвоєння почесного звання, та складається протокол засідання. Керівними органами колективів порушується клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, яке разом з іншими документами подається до відповідного місцевого органу виконавчої влади – райдержадміністрації та облдержадміністрації. Таким чином, розгляд нагородних матеріалів на багатодітних жінок відбувається поетапно:

1.Нагородні документи готуються сільськими, селищними, міськими радами та передаються на розгляд відповідної комісії (колегії) райдержадміністрації, засідання виконкому міської ради.

2.У разі підтримки кандидатури районною державною адміністрацією (міськвиконкомом) нагородні матеріали надсилаються департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

3.Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації розглядає нагородні документи та подає до облдержадміністрації.

4.Облдержадміністрація опрацьовує нагородні документи на предмет законності висунення кандидатур на нагородження та наявності всіх документів, що підтверджують статус жінок, їх місце проживання, кількість дітей, інші дані та надсилає на погодження до Міністерства соціальної політики України .

5.Після отримання погодження Міністерства соціальної політики України нагородні документи подаються до Адміністрації Президента України, де формується відповідний Указ Президента України.

6.Кінцеве рішення про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” розглядається Адміністрацією Президента України та підписується відповідним Указом Глави держави”.

^ ДОЗ «Барвінок» відсвяткував 1025-ліття хрещення Київської Русі

На базі дитячого оздоровчого закладу «Барвінок» 29 липня працівники разом з дітками, на чолі з директором Ольгою Барзак, організували цікавий та захоплюючий концерт, присвячений 1025-річчю прийняття християнства в Київській Русі.

Свято, звісно, не обійшлося без гостей. На концертну програму завітали представники духовенства, а саме: протоієрей о. Володимир – настоятель Перечинського православного храму; Ігуменя Варвара – с. Зарічево; Архімандрит о. Миколай – с. Зарічево, також на свято завітала Наталія Маханець – в. о. начальника управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації.

Вечір почався із розповіді ведучих про історію Київської Русі, про князя Володимира. Далі сюжетна лінія розгорталася цікаво та захоплююче, адже присутні мали змогу перенестися на машині часу в минуле і потрапити до палацу князя Володимира. Дітки оздоровчого закладу розіграли сценку, у якій відобразили життя славного правителя – князя Володимира, його дружинників, посланців. Із неабияким артистизмом діти виконували українські народні пісні. Майстерним виконанням українського народного танцю «Увиванець» полонили увагу присутніх Антон Барзак та Мирослава Беца.

Урочистості пройшли цікаво та різнопланово, діти і гості вечора були неймовірно задоволені! Ще б пак, адже 1025- річчя Хрещення Київської Русі ДОЗ «Барвінок» відсвяткував на всі 100 %.

Оксана ЛАБАНИЧ.Паломництво

Царице миру, молись за нас!

«Як би Ви знали наскільки вас люблю, плакали б від радості»

(Богородиця Меджугоря).

Дорогі читачі, хочу поділитися з вами своїми враженнями про поїздку – паломництво в Меджугорє. Для більшості із нас таке паломництво було вперше.

Група паломників римо-католицьких громад із Закарпаття складалася близько з 50-ти осіб. Це вірники з парафій м. Перечин, м. Ужгород, м. Львів, м. Мукачево у супроводі о. Маріана та о. Юрія.

Своє паломництво ми розпочали із молитви розарію. Перетнувши щасливо кордон, уся молодь, на чолі з о. Юрієм, розпочала співати пісні, прославляючи Ісуса і Матір усього світу – Марію. У цих піснях ми з’єдналися в одну родину. У ночі, з Божою допомогою, ми перетнули ще два кордони. Наступного дня, проїхавши ще кілька сотень кілометрів, ми доїхали до Меджугор’я, яке зустріло нас теплим сонцем і скелистими горами. Ближче ознайомитись зі святим місцем нам допомагала місіонерка Валентина, яка там проживає.

Вона розповідала нам про історію з’явлення Богородиці. Уперше Діва Марія з’явилася у Меджугор’ї 25 червня 1981 року під горою Брдо, її побачило шестеро дітей (візіонерів) – Іван, Яків, Мірієм, Іванка, Мір’яна, Віцка. У своїх з’явленнях Богородиця закликала дітей до «молитви за мир». Ці з’явлення відбуваються до сьогодні. Дорогі читачі, Ви не повірите, на такому з’явленні була і я. Це сталося 20 липня 2013 у замку «Ненсі» (де наша група проживала цілий тиждень). На подвір'ї зібралися тисячі людей, представники телебачення. Коли прибула візіонерка Мірієм, народ зустрів її бурхливими оплесками. Підійшовши до статуї Богородиці, Мірієм попросила, щоб ніхто не фотографував і не знімав на відео під час молитви розарію. Після чого, всі стали навколішки і розпочалась молитва.

Цю незабутню атмосферу не можливо описати і передати словами. По шкірі йшли мурашки, більшість людей, і я разом із ними, не могли стримати сліз. Ми не могли бачити Діви Марії, натомість її присутність ми відчували усією душею. Моє серце наповнилося любов’ю, глибокою вірою і надією.

Через декілька хвилин візіонерка звернулася до аудиторії і сповістила, що Діва Марія благословляє усіх нас, щоб ми молились, і усе, що ми просимо, відбудеться.

Кожного вечора ми були присутніми на службі Божій у костелі Св. Джеймса, де було також багато паломників з усіх країн світу. Після богослужіння відбувалася адорація святих дарів.

Наше паломництво супроводжувалося ходою, у якій ми молилися до Діви Марії. Кожен міг подякувати, попросити і доручити заступництву Цариці Миру – свої сім’ї, парафії та цілий світ.

Наступного дня, під вечір, наша група вирушила на гору Кріжавец. Підніматися на вершину було не легко, йдучи, ми молилися стояння Хресної дороги, замислювалися над муками Ісуса та над власними гріхами. Щодня ми слухали повчальні реколекції з теології тіла.

Провівши цілий тиждень в Меджугор’ї, ми відчули себе дітьми Матері Божої, яка щохвилини молиться за кожного із нас.

^ Згадка про Меджугорє надовго залишиться у нашому серці, як благодатне місце, де серед мальовничих гір, небо зливається із землею, а наша свідомість переходить у зовсім інший вимір.

^ Рената ЯЦКОВИЧ,

учасник паломництва

римо-католицькї громади

м. Перечин.

Шановні спортсмени міста Перечин!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди – Дня фізичної культури і спорту!

Це свято, яке уособлює велич духу, мужність і патріотизм, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку.

Висловлюю щиросердечну вдячність тренерам, спортсменам, ветеранам спорту, всім, хто обрав фізичну культуру і спорт своєю професією і всім, хто робить усе можливе, щоб прославити наш рідний край.

Із нагоди Вашого свята, бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і удачі в підкоренні нових спортивних висот!

З повагою, міський голова Мирослава Гуранич­Схожі:

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconДай Боже Вам любові і тепла

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconДай Боже Вам любові і тепла

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconДай Боже Вам любові і тепла

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconДай Боже Вам любові і тепла

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconКонцепція загальнодержавної програми "Здоров’я 2020: український вимір" на 2012-2020 рр. Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована програма
Здоров’я також розглядається як головний чинник І результат розвитку суспільства та складовою людського благополуччя. В світі визнано,...
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconСценарій до дня Захисника Вітчизни Ведучий І добрий день шановні друзі! 23 лютого вся наша країна
Побажати Вам міцного здоров'я, відмінних успіхів у навчанні та житті, бути щасливими і
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconСценарій до дня Захисника Вітчизни Ведучий І добрий день шановні друзі! 23 лютого вся наша країна
Дозвольте мені привітати наших юнаків, майбутніх наших Захисників із цим святом. Побажати Вам міцного здоров'я, відмінних успіхів...
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconСтадії переживання горя
Втрачати батьків, рідних або близьких друзів завжди важко. Ніколи не знаєш наперед, наскільки це боляче. Однак будь-яке горе рано...
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconІнформаційний бюлетень уам
...
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів iconМене дуже зацікавила їхня історія
Також вони розповідали, що коли вони були в німецких таборах, на примусових роботах, їх врятувала червона армія, але декотрих із...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©razom.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи