Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з icon

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення зНазваПоложення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з
Дата конвертації17.01.2013
Розмір104.34 Kb.
ТипПоложення
джерело


ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ УКРАЇНИ

АССОЦІАЦІЯ ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ


ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ЧЕМПІОНАТ ТА КУБОК УКРАЇНИ

З ВОЛЕЙБОЛУ ПЛЯЖНОГО

НА 2011 Р.


м. Київ – 2011 р.


ЗМІСТ

стор.

Зміст ……………………….2

 1. Загальні положення ……………………….З

 2. Керівництво змаганнями.. ……………………….З

 3. Місце і термін проведення чемпіонату та Кубку України………………….3

 4. Система проведення чемпіонату та Кубку України………………………...4

 5. Учасники змагань, термін та умови подання заявок, допуск гравців……...6

 6. Витрати на організацію та проведення змагань ……………………….7

 7. Порядок подання протестів ……………………….7

 8. Нагородження переможців чемпіонату та Кубку України…………………7
«ПОГОДЖЕНО»


ПРЕЗИДЕНТ АССОЦІАЦІЇ ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ УКРАЇНИ

М. ТИЩЕНКО

« » КВІТНЯ 2011 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»


ЗАСТУПНИК МІНІСТРА У ЗВЯКАХ З ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ТА ІНШИМИ ДЕРЖАВНИМИ УСТАНОВАМИ, ГОЛОВА КОМІСІЇЇ З ПРОВЕДЕННЯ РЕОРАНІЗАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ’ЇЇ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Ю.СИЗЕНКО

« » КВІТНЯ 2011 р.


«ПОГОДЖЕНО»


ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ ВОЛЕЙБОЛУ

УКРАЇНИ

В. ТУРОВСЬКИЙ

« » КВІТНЯ 2011 р.ПОЛОЖЕННЯ

про чемпіонат та Кубок України з волейболу пляжного

на 2011 р.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Мета та завдання

Турніри проводяться з метою популяризації волейболу пляжного в Україні, подальшого підвищення майстерності волейболістів, залучення широких верств населення до занять спортом, визначення найсильніших гравців для участі національних команд України у чемпіонатах Світу та Європи, Світовій серії Олімпійських іграх.

Змагання проводяться згідно з календарем спортивно-масових заходів на 2011р., за Правилами ФІВБ та ЄКВ, відповідно до Регламенту змагань та Положення.

Турніри, які затверджені та внесені до календаря АПВУ вважаються санкціонованими.

II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

2.1. Змагання, на основі угоди, проводяться Асоціацією пляжного волейболу України (далі АПВУ) та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі Міністерство).

2.2. Контроль та загальне керівництво чемпіонатом і Кубком України здійснює Директорат АПВУ.

2.3. Безпосередню організацію та проведення чемпіонату та Кубку України здійснюють організаційний відділ АПВУ, обласні (міські) федерації волейболу та асоціації пляжного волейболу, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, а також спортивні клуби, на базах яких відбуваються змагання.

2.4. Директорат за поданням арбітражної комісії затверджує суддівську колегію для проведення змагань.


I
3
II. МІСЦЕ І ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРІВ


3.1. Турніри проводяться на спортивних базах, які перевірені технічним делегатом та затверджені Директоратом АПВУ. Для проведення турніру необхідно не менше трьох волейбольних кортів, відповідно до вимог ФІВБ (2 ігрових корти та 1 для розминки).

IV. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ТА КУБКУ УКРАЇНИ

(чоловічі та жіночі команди)

4.1 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

4.1.1 До змагань чемпіонату України допускаються гравці, які своєчасно подали заявочний аркуш на участь у турнірах, сплатили членські та вступні внески, мають допуск-дозвіл Асоціації пляжного волейболу України та виконують зобов’язання передбачені Розділом 5 даного положення.

4.1.2. Кількість команд у турах чемпіонату України та Кубку України не обмежується.

4.1.3. Змагання проводяться за туровою системою з фінальним туром.

4.1.4. Тури Чемпіонату України складаються з кваліфікації та основної сітки. Команди суперники визначаються за схемами регламентованими ФІВБ та ЄКВ.

4.1.5. У змаганнях основної сітки беруть участь 16 (24 або 32) команди. Основна сітка проводиться за системою «Double Elimination» (команда вибуває після двох поразок) або «Round robin» (по групах). За коефіцієнтом програних та виграних ігор, партій, очок визначають позиції команд у групах, згідно яких переможці продовжать боротьбу за системою «Single Elimination» (до однієї поразки). Система проведення основної сітки визначається регламентом турніру.

4.1.6. Місця команд на першому турі чемпіонату визначаються за рейтингом минулого сезону, на наступних турах – за рейтингом на час проведення змагань. При однаковій кількості очок, або їх відсутності, місце команди визначається за жеребкуванням між цими командами.

4.1.7. Тури Чемпіонату України та Кубок України за винятком Фіналу Чемпіонату України, можуть бути Відкритими, якщо це погоджено з ЄКВ та ФІВБ.

4.1.8. Зарахування результатів виступів українських команд на Відкритих турах чемпіонату України або на Відкритому Кубку України відбувається без урахування іноземних команд.


4.2. ТУРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Кваліфікація

4.2.1. Кількість команд, що беруть участь у кваліфікації не обмежується.

4.2.2. Місця команд у кваліфікації на першому турі чемпіонату України визначаються рейтингом минулого року, у наступних турах – за рейтингом на час проведення змагань.

4.2.3.Команди суперники визначаються за схемами регламентованими ФІВБ та ЄКВ.

4.2.4. Ігри кваліфікації проводяться за системою «Single Elimination» (до однієї поразки).

4.2.5. Вісім кращих команд кваліфікації отримають право участі в основній сітці, їх місця з 9 по 16 (з 17 по 24, або з 25 по 32).


Основна сітка

4.2.6. У основній сітці беруть участь 16 (24 або 32) команди. Порядок формування основної сітки визначається за схемами регламентованими ФІВБ та ЄКВ.

4.2.7. Основна сітка проводиться за системою «Double Elimination» (до двох поразок) або «Round robin» (по групах), визначається регламентом турніру.

4.2.8. В першому турі чемпіонату України перші 6 (14 або 22) команд отримують право участі в основній сітці за рейтингом минулого року; у другому та наступних турах за рейтингом поточного року. 2 місця «Wild Card» буде надано команді організатору змагань та команді визначеною АПВУ. У сітці вони займають 6 (10, 10) та 7 (11, 11) місця відповідно.

4.2.9. Вісім команд визначаються за результатами ігор кваліфікації та займають місця в основній сітці згідно їх рейтингу.

4.3. ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

4.3.1. У фіналі чемпіонату України беруть участь 16 команд з найвищим командним рейтингом року, команді організатору турніру надається 6 позиція, а команді АПВУ 7 позиція.

4.3.2. Команди, які не брали участі у жодному турі чемпіонату України, до участі у Фіналі чемпіонату України не допускаються, за винятком гравців основного складу збірної команди України, команди організатора турніру та команди АПВУ.

4.3.3. Команди, які братимуть участь у турнірі, повинні підтвердити свою участь (тел., факс, електрона пошта), за 10 днів до початку змагань;

4.3.4. У фіналі чемпіонату України команди грають за системою «Round robin» (по групах).

4.3.5. При однаковій кількість очок, стартові позиції команд визначаються жеребкуванням між цими командами.

4.3.6. Стартові позиції гравців основного складу збірної команди України визначаються відповідно до їх командного рейтингу.

4.4 КУБОК УКРАЇНИ

4.4.1. До Кубку України допускаються команди, які своєчасно подали заявочні аркуші на участь у турнірі, сплатили членські та вступні внески та мають допуск-дозвіл Асоціації пляжного волейболу України.

4.4.2. Кількість команд учасниць не обмежується.

4.4.3. Кубок України складається з кваліфікації та основної сітки. Команди суперники визначаються за схемами регламентованими ФІВБ та ЄКВ.

4.4.4. У змаганнях використовується сітки на 16 (24. 32) команд або ігри по групах.

4.4.5. Основна сітка проводиться за системою «Double Elimination» (до двох поразок) або «Round robin» (по групах) згідно регламенту турніру.

4.4.6. Стартові позиції команд в основній сітці та кваліфікації визначаються командним рейтингом на час проведення змагань.

4.4.7. Кубок України може бути Відкритим, якщо це погоджено з ЄКВ та ФІВБ.


V. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ, ТЕРМІНИ ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК,

ДОПУСК ГРАВЦІВ


5.1. У змаганнях беруть участь збірні команди областей, міст України, ДСТ, ДЮСШ, ШВСМ, спортивні клуби, інші організації та окремі особи.

Учасниками турнірів та членами делегації є громадяни України та особи, що перебувають в Україні на законних підставах - тренери, гравці, судді, лікарі, масажисти, адміністративні особи, які мають відповідні допуски-дозволи АПВУ.

Громадяни інших держав визнаються учасниками турнірів або членами делегації у разі наявності допусків АПВУ.

5.2. Команди, які бажають взяти участь у чемпіонаті, Кубку України, повинні:

- отримати допуск - дозвіл АПВУ на гравців та членів команди;

- підписати «Зобов'язання гравця», що регламентують взаємовідносини між АПВУ та гравцями, правила їх поведінки на турнірі;

- підписати заяву про членство в АПВУ ;

- до 1 травня поточного року надіслати до Організаційного відділу АПВУ іменну заявку встановленого зразка за підписом керівництва управління з питань сім’ї, молоді та спорту, а також клубу або асоціації пляжного волейболу, федерації волейболу АР Крим, області (міста), м. Києва, Севастополя.

Заявка повинна бути обов'язково засвідчена підписом лікаря та печаткою лікарського фізкультурного диспансеру про допуск гравця до змагань.

 1. Кожна команда повинна не пізніше ніж за 10 діб до початку турніру надіслати до Організаційного відділу АПВУ та організатору турніру підтвердження про свою участь у цьому турнірі (факс, електронна пошта, тел.), а також зробити замовлення на проживання у готелі. У разі не своєчасного замовлення готелю, команди влаштовуються самостійно.

 2. Для допуску гравців до змагань потрібно подати до мандатної комісії наступні документи:

а) паспорт або свідоцтво про народження;

б) на перший тур оригінал заявочного аркушу, на наступні - копію заявочного аркушу команди;

в) допуск - дозвіл учасників змагань;

г) квитанції про сплату членського та вступного внесків для участі у турнірі;

д) копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду гравця;

є) інформаційну довідку про команду;

ж) заяву про членство в АПВУ (якщо це не було зроблено раніше);

з) на іноземних гравців-заявочний аркуш їх національної Федерації волейболу, медичний сертифікат та інші документи у разі необхідності;

 1. При проходженні мандатної комісії гравці повинні, пред’явити ігрову форму з номерами 1, 2 згідно маркетингових вимог міжнародних правил волейболу пляжного.

 2. В окремих випадках (форс-мажорні обставини) заявочний аркуш може бути прийнятий менше ніж за 10 діб до початку турніру, але допуск команди буде вирішуватися в залежності від наявності місць у турнірній таблиці.

 3. Гравці збірної команди України мають виключне право на участь у
  Фіналі чемпіонату України, не беручи участь у жодному турі чемпіонату України.

 4. ФВУ як підпорядкований ФІВБ орган, є єдиним уповноваженим органом, який має виключне право керувати волейболом та волейболом пляжним на території України. АПВУ уповноважено керувати волейболом пляжним на території України на основі угоди.

 5. Гравці, що брали участь у будь-якому несанкціонованому турнірі втрачають право на участь в усіх турнірах ФІВБ, ЄКВ, ЄЄВЗА, ФВУ, АПВУ та будуть позбавлені членства у них.^ VI. ВИТРАТИ НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Витрати на організацію та проведення змагань (сплата за суддівство змагань, виплата харчування та інше) згідно з Регламентом АПВУ за рахунок обласних (міських) управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, регіональних федерацій волейболу та асоціації пляжного волейболу, спортивних клубів-організаторів змагань та інших джерел фінансування.

Витрати по відрядженню команд за рахунок відряджуючих організацій.

У разі запрошення офіційних осіб (представники міністерства, органів державної влади, АПВУ), організатор змагань зобов’язаний покрити всі витрати пов’язані з їх перебуванням на турнірі.


^ VII. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ

7.1. Протест на гру подається головному судді або технічному делегату змагань, тренером або капітаном команди після закінчення зустрічі, за умови внесення гарантійного внеску, згідно з положеннями «Дисциплінарного кодексу АПВУ». Відповідний запис у протоколі гри повинен бути зроблений секретарем зустрічі, про що інформується суперник.

7.2. Не пізніше 30 хвилин після закінчення матчу, протест у письмовому вигляді подається головному судді або технічному делегату і протягом наступних 30 хвилин повинен бути розглянутий головною суддівською колегією в присутності представників команд і суддівської бригади, яка обслуговувала зустріч.

7.3. У разі відхилення протесту гарантійний внесок перераховується на рахунок АПВУ, у разі задоволення протесту - ця сума повертається заявнику, а гру переграють не пізніше ніж за годину після закінчення опротестованої зустрічі. Конфліктні ситуації вирішуються Апеляційним журі АПВУ.

^ VIII. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ

ТА КУБКУ УКРАЇНИ

8.1. Нагородження переможців турів чемпіонату України.

Команди, які посіли 1-3 місця, нагороджуються дипломами АПВУ.

8.2. Нагородження переможців фінального туру чемпіонату України

Команда-переможець фінального туру чемпіонату України нагороджується Кубком та дипломом, а гравці і тренер нагороджуються дипломами та медалями.

Команди, які посіли 2 і 3 місця, нагороджуються дипломами та кубками, гравці і тренери - дипломами та медалями.

Команди нагороджує Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

Гравці кращих 16 жіночих та 16 чоловічих команд фінального турніру одержують грошові призи. Розмір грошових призів визначаються в залежності від розміру призового фонду та зайнятого місця.

8.3. Нагородження переможців Кубку України

К
8
оманда-володар Кубку України одержує Кубок та диплом. Гравці команд, які посіли 1-3 місця, нагороджуються дипломами та медалями АПВУ.

Гравці кращих 8 команд Кубку України одержують грошові призи. Розмір грошових призів визначаються в залежності від розміру призового фонду та зайнятого місця.

Схожі:

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconЧемпіонат України з волейболу пляжного 2012 р

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconЧемпіонат України з волейболу пляжного 2012 р

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення про доступ акціонерів та інших заінтересованих осіб до інформації про Публічне акціонерне товариство "Київ Одяг" м. Київ 2011 загальні положення
Публічне акціонерне товариство «Київ-Одяг» (далі – Положення, Товариство) розроблено відповідно до чинного законодавства України,...
Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення Про Ревізійну комісію Приватного акціонерного товариства "Луганськводпроект" м. Луганськ 2010 рік зміст визначення термінів 3 загальні положення 3
Дане Положення розроблено відповідно до чинного законодавства України, Статуту та Принципів корпоративного управління, затверджених...
Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення про загальні збори публічного акціонерного товариства "ремторгустаткування" м. Київ 2011 рік загальні положення
Положення про загальні збори Публічного акціонерного товариства "Ремторгустаткування" (далі Положення) розроблено відповідно до чинного...
Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення про загальні збори публічного акціонерного товариства "ремторгустаткування" м. Київ 2011 рік загальні положення
Положення про загальні збори Публічного акціонерного товариства "Ремторгустаткування" (далі Положення) розроблено відповідно до чинного...
Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти Загальні положення
Зміст, форма й терміни атестації щорічно визначаються Міністерством освіти І науки України (далі мон)
Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconЗимовий Кубок України з волейболу пляжного 2012 р. (дівчата)

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconЗимовий Кубок України з волейболу пляжного 2012 р. (юнаки)

Положення про чемпіонат та кубок україни з волейболу пляжного на 2011 Р. м. Київ 2011 р. Зміст стор. Зміст загальні положення з iconПоложення про проведення турніру «Чорноморська Осінь» з волейболу пляжного в мікстах Місце проведення змагань: м. Іллічівськ, спорт-арена «Старт» пляжного комплексу «Мартініка» Строки проведення: 17-18 вересня 2011 р
Місце проведення змагань: м. Іллічівськ, спорт-арена «Старт» пляжного комплексу «Мартініка»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©razom.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи